Багато сіл на нашій Україні, Та Пухівка для мене наймиліш…

«Багато сіл на нашій Україні, Та Пухівка для мене наймиліш…»
Вісті з Броварської РЦБС Київської області

24 листопада в приміщенні Пухівської сільської ради відбулися урочистості з нагоди 100-річчя початку діяльності органу місцевого самоврядування у Броварському районі Київської області з адміністративним центром у с. Пухівка.

На святі були присутні колишні працівники сільської ради, а також співробітники сучасного виконавчого комітету ради. Вітали шанованих ювілярів представники місцевих державних установ та організацій. Зокрема, колектив ДНЗ «Десняночка» вручив голові Пухівської сільради Трубі М.Г. коровай, який допомагали приготувати вихованці дитячого садочка. Літературне поздоровлення презентувала місцева поетеса та письменниця, член спілки письменників України, лауреат премій ім. Г.Чупринки та О.Вишні Віра Дмитрівна Холошвій. Зворушливе музичне привітання від працівників культури не залишило байдужим жодного гостя.

Ведуча свята – завідуюча
Пухівською бібліотекою-філіалом № 18