У центрі Всесвіту – дитина

З досвіду роботи Таращанської районної централізованої бібліотечної системи

20 листопада завідуюча Великоберезянською сільською бібліотекою-філією Таращанської РЦБС Київської області Вірко Л.В. разом з працівником шкільної бібліотеки Головіною А.І. підготували і провели для читачів - учнів 1-4 кл. інформаційно-правову годину «У центрі Всесвіту – дитина».

Організатори заходу розповіли читачам про історію започаткування Всесвітнього дня дитини. Цікавими і змістовними були відповіді дітей на запитання «Що треба для щастя й усмішки дитини?». Психолог школи познайомила дітей з Конвенцією про права дитини та її основними статтями. Активно діти спілкувалися, обговорювали свої права, розбирали різні життєві ситуації під час ігор «Права і обов’язки» та «Права дітей у казках».

Про щасливе дитинство під мирним небом України йшлося у віршованих рядках, продекламованих юними учасниками заходу.

Інформаційно - правова година пройшла весело, цікаво та яскраво. Під час заходу діти отримали позитивні емоції та гарний настрій з побажаннями зростати у турботливому родинному середовищі.

Вірко Л.,
завідуюча Великоберезянською