День Доброти ─ День відкритих дверей бібліотеки

13 листопада 2017 року КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" провела День Доброти ─ День відкритих дверей бібліотеки для читачів-учнів 3-Б класу Баришівського навчально-виховного комплексу "Гімназія ─ загальноосвітня школа I- III ступенів" Київської області. Наших маленьких друзів-читайликів зустрічали та розважали під запальну музику Розбійниця з «Снігової королеви», Пеппі Довгапанчоха та Карлсон (працівники бібліотеки). Під час заходу читайликам розповіли про історію створення бібліотеки, ознайомили з книгами, які зберігаються у фонді рідкісних видань (заступник директора по науковій роботі Л. П. Соляник) та новинками літератури на яскравих книжкових виставках (головний методист: Л. В. Папуша).

Казковими героями також було підготовлено розважальні конкурси, вікторини, караоке та проведено музично-танцювальний Флешмоб під гаслом "Нехай завжди буде добро"(присвячений Всесвітньому дню Доброти). Нові друзі нашої бібліотеки весело, гамірно та з користю провели свій час. На завершення заходу, вони читали вірші, співали пісні,танцювали. На згадку про це чудове свято читачі отримали в подарунок журнали "Художники України", книжкові закладинки та зробили веселі фото.