День української писемності та мови в Київській обласній бібліотеці для дітей

Дев`ятого листопада ми відзначаємо День української писемності та мови – рідної мови, багатогранної, витонченої та мелодійної. Вже традиційно, в цей день, працівники Київської обласної бібліотеки для дітей долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цьогоріч написання радіодиктанту відбувалося під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об`єднує спільна мета». Його назва – «Наші пісні». Участь у написанні радіодиктанту – це не просто перевірка знань. Це свято мови, рідного слова, а ще – шкільні спогади. Шануймо, любімо та плекаймо рідну мову. Вона наш порадник і вчитель. Наші помічники у вивченні мови – книги, представлені за темою: #ПИСЕМНІСТЬ #КУЛЬТУРА #ДУХОВНІСТЬ.