З Днем української писемності і мови

Дирекція та колектив КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вітає всіх з Днем української писемності і мови (9 листопада) та щиро зичить всім гарних думок, чистих помислів, що висловлюються шляхетними, добрими, гарними словами. Хай на Вашому життєвому шляху Вам зустрічаються і оточують Вас тільки такі люди, які мовлять до Вас чудовим, світлим, щирим українським словом. А, як відомо, українське слово, українська мова – то праматір багатьох слов'янських мов. Любіть свою українську мову, дбайте про її чистоту і велич!

З нагоди цього чудового свята КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" пропонує до Вашої уваги статтю старшого наукового працівника Обухівського музею-садиби А.Малишка – Олени Артюшенко "Нехай жодне гниле слово не виходить з ваших вуст"(Переглянути), опубліковану в газеті "Народна рада Обухова" в № 2 (12) від 1 лютого 2017 року.

Читаймо і пам'ятаймо: ми - світлий народ і мова наша - світла!