27 жовтня 2017 року працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» взяли участь у роботі наукової конференції «Проблеми відображення національних спільнот України у вітчизняній книзі для дітей». Організатори конференції – Рада національних спільнот України та Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Учасники конференції, серед яких вчені, науковці, громадські діячі, дитячі письменники, працівники бібліотек, обговорювали важливі теми написання та видання хорошої дитячої книги для всіх національностей України, перекладу українських книжок на мови національних меншин та навпаки, формування кола сімейного та дитячого читання як важливої складової соціалізації дітей. Про важливість національного виховання зазначала ще Д. Ю. Добра, потомственна почесна громадянка м. Києва, засновниця першої спеціалізованої бібліотеки для дітей в м. Києві, Україні та Європі (нині Київська обласна бібліотека для дітей). Цитата представлена на світлині фото-звіту про участь у конференції.