Життя в стилі еко

«Життя в стилі еко» – бібліотечне заняття-діалог у Київській обласній бібліотеці для дітей

23 жовтня 2017 р. КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» в рамках циклу бібліотечних занять-діалогів «В комп’ютері – новини, в книзі – знання» для читачів-учнів 8-А класу гімназії № 136 м. Києва провели заняття, тема якого – «Життя в стилі еко». Тема заняття вибрана не випадково. Адже наші читачі – майбутні члени Малої академії наук, а напрямок їх досліджень – екологія. Під час заняття читачі отримали практичні поради, як здійснювати пошук літератури обраної теми за допомогою каталогів та картотек, електронного каталогу, як правильно сформулювати запит до віртуальної інформаційної служби бібліотеки, ознайомилися з книгами екологічної тематики.

В Київській обласній бібліотеці для дітей реалізується проект «Відкритий екологічний «Зелений мікрофон» та створюється Еко-портал Київщини, в рамках яких учасники розміщують власні екологічні історії, розроблені еколого-туристичні маршрути, розповідають про участь в аціях по збереженню довкілля, презентують фото, аматорські фільми, отримують інформацію про екологічні проекти та безпосередню участь в них. В ході заняття-діалогу учасники заходу отримали інформацію про участь у проекті «Вода і людина» та висловили бажання також приєднатися до реалізації екологічних проектів. Адже учасники заходу мають свої екологічні історії щодо безпосередньої участі в акціях по озелененню паркових зон м. Києва. На завершення зустрічі читачі на символічну екологічну карту Київської області нанесли позначки у вигляді квітки з побажаннями та власним баченням як бути дружнім до природи, переглянули аматорський фільм «Життя – це барви природи, дарунки природи, рух, рідний дім, друзі, спокій, краса..»

Запрошуємо наших читачів та батьків, друзів бібліотеки, всіх бажаючих до участі у екологічному бібліотечному проекті.