Даруємо людям мудрість книг

Свято Всеукраїнського дня бібліотек в Кагарлицькому районі Київської області

Свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек на Кагарличчині в Київській області відбулося в приміщенні школи мистецтв м. Кагарлик. В ньому взяли участь голова Кагарлицької районної ради Іван Сємцов, заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк, міський голова Олександр Панюта, начальник відділу культури і туризму, національностей та релігій Любов Карпів, завідуючі сільськими бібліотеками Кагарлицького району та працівники бібліотек м. Кагарлик.

Подяками голови районної ради та в.о. голови райдержадміністрації з врученням цінного подарунка були нагороджені бібліотекар міської бібліотеки для дорослих Ніна Осмалена, завідуючі сільськими бібліотеками Ірина Вареник (с. Кузьминці), Валентина Ільченко (с. В.Пріцьки), Наталія Луцук (с. Уляники), Світлана Фіялко (с. Леонівка).

Грамоту обласного управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації з цінним подарунком було вручено провідному методисту РОМЦНТ по бібліотечній справі Антоніні Коршуновій.

Подяками міського голови з врученням коштів були нагороджені бібліотекарі міських бібліотек Марина Волошин, Олеся Баляс, Валентина Косяк, прибиральниця Тетяна Згурська. Також міський голова Олександр Панюта подарував для міської бібліотеки для дорослих ноутбук та подарунковий годинник. Такий же годинник було вручено міській бібліотеці для дітей.

Грамотою відділу культури з врученням цінного подарунка були нагороджені завідуючі бібліотеками Ольга Мороз (с. Кадомка) та Надія Реміханова (с. Горохове).

Святкову програму підготували та провели завідуючий РОМЦНТ Юрій Король та провідний методист РОМЦНТ по бібліотечній справі Антоніна Коршунова. Концертні номери підготували викладачі та учні школи мистецтв. Це – Марія Пугач, Вікторія Матюшенкова, Анна Коваленко, Олександр Козачук, Костянтин Кириченко, зразковий ансамбль баяністів «Гармонія» (керівник Микола Громико).

Заключні вітальні слова вдячності зо щоденну працю були від голови районної організації профспілки працівників культури Антоніни Коршунової, яка вручила голові первинної профспілкової організації міських бібліотек Марині Волошин та заступнику голови первинної профспілкової організації сільських закладів культури Тетяні Папенко кошти для подальшого святкування. Також привітання з нагоди Дня працівників освіти з врученням коштів отримали члени профспілки школи мистецтв директор Микола Громико та секретар – діловод Юлія Страшнюк.

Святкування продовжилося "вогником", де завідуючі сільськими бібліотеками довели, що вони вміють не тільки сумлінно працювати, а й наділені різнобічними талантами, що вони не «просто сірі мишки», а сучасні креативні працівники. До уваги учасників була театралізована сценка «Іноземний гість» (Світлана Фіялко – с. Леонівка та Наталія Крутько – с. Антонівка), бібліопопурі за мотивами українських народних пісень (Валентина Ільченко – с. В.Пріцьки, Ольга Мороз – с. Кадомка, Катерина Горбач – с. Півці, Антоніна Коршунова - провідний методист РОМЦНТ по бібліотечні справі).

Бібліотечні працівники були нагороджені начальником відділу культури і туризму, національностей та релігій Любов Карпів в номінаціях: «Пані старожил» (Ольга Черненко – с. Переселення), «Пані досконалість» (Катерина Горбач – с. Півці), «Пані ерудиція» (Ольга Васильчук – с. Стави), «Пані невгамовність» (Тетяна Папенко – с.Бурти), «Пані психолог» (Олена Головченко – с. Демівщина), «Пані україночка» (Вікторія Шевченко – с. Гребені), «Пані ремонт» (Галина Рупенко – с. Шубівка), «Пані безпосередність» (Світлана Фіялко – с. Леонівка), «Пані усмішка» (Валентина Любич – с. Б.Щучинка), «Пані Красуня» (Алла Безвербна – с. Черняхів), «Пані артистичність» (Валентина Ільченко – с. В.Пріцьки), «Пані гумористка» (Надія Реміханова – с. Горохове).

Бібліотечні працівники взяли активну участь у конкурсах, іграх, вікторинах, які організували та провели ведучі заходу спеціалісти відділу культури Оксана Литвин та Віталій Полозов.

Провідний методист РОМЦНТ
по бібліотечній справі