Урочисті Збори бібліотечного активу Київської області

28 вересня 2017 року на базі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор: М.П.Зніщенко) відбулися урочисті Збори бібліотечного активу Київської області. В заході взяли участь начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, заслужений працівник культури України - І.І.Подолянець, головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, заслужений працівник культури України - В.М.Гонтарук, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, заслужений працівник культури України А.І.Гордієнко, заступник генерального директора Національної бібліотеки України для дітей, кавалер ордена Княгині Ольги Т.М.Турбаніст, голова Київської обласної організації профспілки працівників культури Т.І.Яковенко, член національної спілки письменників України, журналіст, позаштатний кореспондент газети "За Київським часом", письменниця, поетеса, засновниця жанру "Козацькі казки" з Київщини Аліна Третяк, директор Яготинського історичного музею І.І.Шула, працівники управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, директори та спеціалісти районних, міських централізованих бібліотечних систем Київської області.

Міністерство культури України, управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації та обласна профспілка відзначили вагомий внесок бібліотечних працівників Київської області Почесними грамотами, Подяками, грошовими преміями, квітами.

Дієву участь в організації загальнообласного свята взяла КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для юнацтва" (директор: Г.Й.Сорока).

Чудові ведучі (Н.В.Острікова - завідувач відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи та О.М.Кондратюк - головний бібліотекар відділу організації, збереження, реставрації та гігієни документального фонду КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей") створили урочистий і водночас, затишний, святковий настрій. Звучали щирі вітання з професійним святом, гарні побажання, слова подяки. Окрасою свята був і музичний супровід з музичними вітаннями (В.А.Чернилевський - головний бібліотекар відділу естетичного виховання КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"). Слова подяки та вітання зі святом висловили також директори обласних бібліотек: для дітей - М.П.Зніщенко, для юнацтва - Г.Й. Сорока, музично-театральної - А.М.Лесечко.

Теплі, щирі слова своїм колегам і всім присутнім сказала і голова ради директорів районних і міських централізованих бібліотечних систем Київської області Н.Д.Лугиня.

Бібліотеки - вічні! Вони були, є, і, завжди будуть! Слава і Боже благословення їх працівникам!

З нашим професійним святом, дорогі і любі бібліотекарі чарівної Київщини!