13 липня 2017 року КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"(генеральний директор М. П. Зніщенко), як науково-методичним, координаційно-консультативним та інформаційним центром з питань обслуговування дитячого та дорослого населення Київської області ,─ було проведено Методичний день для окремої ЦБС за участі дирекції, методичної служби та завідувача відділом комплектування Тетіївської РЦБС (директор Стахова Л. В.) за темою: "Удосконалення та розвиток документального фонду в РЦБС. Запровадження УДК в бібліотеках". Дирекції та працівникам Тетіївської РЦБС бібліотечними працівниками КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей "були надані ґрунтовні консультації у відповідності до теми Методичного дня та інших актуальних питань сучасної діяльності бібліотек . За допомогою технічних засобів та флеш-копіювання Тетіївській РЦБС була надана низка необхідних прикладних матеріалів для здійснення запровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) в бібліотеках та рекомендаційний план заходів з даної діяльності.

На завершення Методичного дня для окремої ЦБС генеральний директор КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" М. П. Зніщенко окреслив основні актуальні напрями розвитку бібліотечної галузі взагалі та Київської області, зокрема, і завдання бібліотек по їх реалізації.