28 червня – день Конституції України

У Київській обласній бібліотеці для дітей, в рамках комплексних заходів з нагоди Конституції України, у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів відбулася презентація сторінки хронологічного календаря "28 червня – день Конституції України".

Нова Конституція України була прийнята 28 червня 1996, тому 28 червня вважається державним святом України.

Під час презентації були представленні матеріали ( книги, фотоальбоми тощо) у відповідності до теми, а саме: книга-альбом «Конституція України для школярів», книга «Конституція України і основи правознавства в школі» та інші.

З великою зацікавленістю читачі-учні прийняли участь у творчому спілкуванні за темою "Нам берегти тебе, Соборну і єдину, і нам твою історію творить".