Дослідники та краєзнавці Київської області

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна бібліотека для дітей» з метою популяризації краєзнавчого доробку дослідників області та на відзначення 85-річчя утворення Київської області презентує науково-допоміжний бібліографічний покажчик «Дослідники та краєзнавці Київської області», підготовлений Київською обласною бібліотекою для дітей, на основі матеріалів, представлених бібліотеками Київської області. У виданні, на основі зібраних відомостей, систематизовано перелік прізвищ дослідників-краєзнавців Київщини та представлено перелік їх праць. Покажчик має інформаційний характер та адресований бібліотекарям, науковцям, історикам, педагогам, студентам, громаді Київської області, всім зацікавленим.

Перейти до перегляду посібника