Міжнародний день захисту дітей

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" презентувала чергову сторінку Хронологічного календаря та викладку літератури до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається 1-го червня щорічно.

Міжнародний день захисту дітей відзначається щороку в перший день літа. Це прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, здоровими, успішними, вчилися та займалися улюбленою справою.

Як Хронологічний календар так і викладка літератури презентують цікаві та корисні книги відповідно до теми. Чільне місце займають міжнародні та вітчизняні правничі документи стосовно захисту дітей та збереження їх прав.

Література, що представлена в цих візуальних формах популяризації документів, викликає зацікавленість, як серед читачів-дітей так і серед батьків, вчителів, вихователів.