Екскурсія бібліотекою

20 грудня 2016 року Київська обласна бібліотека для дітей, в рамках циклу заходів, присвячених зимовим святам, радо вітала учнів 8-го класу, вчителів та батьків загальноосвітньої школи №99 м. Києва. Змістовна екскурсія, розповідь про понад сторічну історію бібліотеки, презентація виставки дитячих художніх робіт в хол-галереї бібліотеки ,огляд нової літератури та книг з відділу рідкісних видань сприймались дітьми з надзвичайним інтересом. Розповідь про відділи та демонстрація сайту бібліотеки непомітно перейшли в змістовний діалог.

В рамках зустрічі була проведена відео-презентація мультимедійної книги, підготовленої працівниками бібліотеки, «Українські звичаї та традиції: зимові свята». Нова цікава інформація, нові факти, віртуальна подорож в далеке минуле нашого народу викликали жваву зацікавленість у дітей.

На завершення зустрічі діти власноруч заповнили на себе читацькі формуляри і стали читачами нашої бібліотеки.

А ми всі, працівники бібліотеки, маємо надію на плідну співпрацю з надзвичайно талановитими, обдарованими дітьми, їх вчителями та батьками.