Виставка дитячих малюнків «Портрет святого Миколая»

В Київській обласній бібліотеці для дітей у партнерстві з Просвітницьким Центром Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира 16 грудня 2016 року відкрилася виставка дитячих малюнків «Портрет святого Миколая», присвячена святу Святого Миколая. На виставці представлені роботи вихованців столичних творчих об’єднаннь «Майстерня «Забава» та «Кольорові долоньки».

У офіційному відкритті виставки взяли участь: генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей - Зніщенко Микола Павлович, керівник творчого об’єднання «Майстерня «Забава» та «Кольорові долоньки» - Грищук Надія Володимирівна, співорганізатор заходу Федоренко Оксана Василівна та організатор заходу керівник Просвітницького Центру Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, Ксенія Зозуля.

Особливим подарунком для учасників виставки стало музичне вітання від партнерів заходу Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району (м.Київ) – ансамблю "Веселі нотки" (солістка Ольга Горобець), які виконали пісню "Про Святого Миколая". Наприкінці зустрічі був проведений майстер – клас по виготовленню декоративної листівки «Зимова Говерла».

Цикл передноворічних зимових свят Київської обласної бібліотеки для дітей "Зимонько чудова, зимонько завзята, ти щораз приносиш нам веселі свята" – розпочато!

Про даний захід з нагоди Дня Святого Миколая можна також дізнатися ще й за посиланням - http://mvfund.org