Книгознавча школа. Антологія

Директорам навчальних закладів
системи Міністерства культури України

Шановні колеги!

Повідомляємо Вам про визначну історичну подію, що має місце в науковій бібліотечній справі сучасної України.

У серпні 2016 року вийшла в світ наукова праця під назвою: Книгознавча школа : антологія / уклад. В. М. Медведєва. – Київ : Ліра-К, 2016. – 644 с. – (Серія "Наукові школи").

"Книгознавча школа. Антологія" це книгознавчий портрет доби в новій соціально-культурній дійсності, розуміння необхідності осмислення національних вимірів та впливу книгознавчого знання на культурні процеси.

Переглянути

До Вашої уваги подається опублікована в цій науковій праці "Книгознавча школа. Антологія" стаття М.П.Зніщенка – генерального директора Київської обласної бібліотеки для дітей, кандидата історичних наук, заслуженого працівника культури України.

Переглянути

Соляник Людмила Петрівна
- заступник директора по науковій
роботі Київської обласної бібліотеки