Всукраїнський фестиваль осіб з обмеженими можливостями «Барви життя»

5 грудня 2016 року в Українському домі відбувся заключний Всеукраїнський фестиваль людей з обмеженими можливостями «Барви життя». Україна завжди була і є і буде багатою своїми талантами. Серед людей, що мають обмежені фізичні можливості є багато талановитих, здібних до будь якої діяльності в будь якій сфері.

Зокрема виступи учасників фестивалю «Барви життя » підтверджують цю тезу. Ці люди сповнені оптимізму, в них живе віра у світле й прекрасне майбутнє України.

P. S. Звернення до директорів районних та міських ЦБС Київської області.

Шановна бібліотечна спільнота Київщини!

Звертаємо Вашу увагу на те, що Серед нас є багато прекрасних людей, здібних та талановитих, але з обмеженими фізичними можливостями.

Не будьте байдужими в процесі соціалізації та комунікації людей з обмеженими можливостями.

Долучайте їх до своїх бібліотечних заходів, та сприяйте розкриттю їх творчих здібностей.

З повагою генеральний директор
Київської обласної бібліотеки для дітей
М. П.Зніщенко