Мова – скарбниця духовності народу

В хол-галереї Київської обласної бібліотеки для дітей до Дня української писемності та мови відбулася презентація книжкової виставки «Мова – скарбниця духовності народу». Свято відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця згідно указу Президента України № 1241/97 "Про День української писемності та мови". На виставці представлена дуже цікава і корисна нова література про культуру нашої мови, хронологія відзначення свят мов в Україні (Європейський день мов відзначається 26 вересня; День української писемності та мови відзначається 9 листопада; Міжнародний день рідної мови відзначається 21 лютого; День слов’янської писемності та культури відзначається 24 травня).

Виставка буде функціонувати та поповнюватись новою літературою протягом півріччя.

Мова – це наша національна ознака, в мові - наша культура, сутність нашої свідомості.