У світі казки чарівної

В Київській обласній бібліотеці для дітей для читачів-учнів 3-х класів 128 школи була проведена літературна відео– презентація "У світі казки чарівної", під час якої маленькі читачі переглянули велику кількість уривків з казок, де потрібно було вгадати: з якої це казки, хто автор, головний герой і з якої країни він до нас завітав.

Читачі-діти були дуже активними, відповідали на питання вікторини, самі згадували казки , які вони читали,

Казки – улюблене читання дітей, бо вони допомагають навчити маленьку дитину розпізнавати добро і зло, дбайливо ставитися до природи, поважати старших, бути вірними друзями менших наших братів.

Тож і надалі бажаємо нашим маленьким читачам - нових цікавих зустрічей. І пам’ятайте: казка завжди залишається з ВАМИ!