Вітаємо з Всеукраїнським Днем бібліотек!

Шановні колеги! Дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом –

Всеукраїнським Днем бібліотек!

Сучасні бібліотеки - справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.

Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і праця бібліотекарів - хранителів культури і мудрості поколінь.

Шановні працівники бібліотек! Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за ваше служіння бібліотечній галузі, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство.

Бажаю вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!

Генеральний директор Київської
обласної бібліотеки для дітей,