Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів»

Київська обласна бібліотека для дітей щиро вітає учасників Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів», бібліотекарів, батьків літературних обдарувань Київщини.

Юні літератори Київщини стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів».

Дипломант у номінації «Поезія» стала Олександра Рогальчук із села Оране Іванківського району Київської області (10 років);

У номінації «Проза» дипломантами конкурсу стали двійнята Ілона та Павло Котовщики з села Сухоліси Білоцерківського району Київської області (по 13 років);

Спеціальним дипломом у цій же номінації «За мужність і художню переконливість» було нагороджено Марію Купріянчук з міста Українки Обухівського району Київської області (13 років).

Щиро вітаємо наших юних переможців, бажаємо здоров'я, творчих успіхів на благо нашої рідної України.

Генеральний директор
Київської обласної бібліотеки для дітей
М.П.Зніщенко