Міжнародний день грамотності

В Київській обласній бібліотеці для дітей 8 вересня відбулася презентація чергової сторінки Хронологічного календаря, яка присвячена Міжнародному дню грамотності. Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну спільноту та досягти її активної підтримки і зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності. Однією з головних сфер діяльності ЮНЕСКО, починаючи з часів її першої Генеральної конференції в 1946 році, є просвітницька діяльність. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та відзначити його щорічно в усьому світі. Слід зазначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Цей день підкреслює важливість грамотності та хоча, б базової освіти, як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті.

В календарі представлена відповідна література, статистичні дані, світлини, які викликають жваву зацікавленість читачів, вчителів, батьків.