До 160-річчя від дня народження І. Я. Франка, видатного українського письменника, вченого і громадського діяча

Працівники Київської обласної бібліотеки для дітей 26 серпня 2016 р. взяли участь у культурно-мистецькому заході, присвяченому Івану Франку, видатному прозаїку, поету, драматургу, публіцисту, вченому. Захід відбувся у Національному академічному театрі ім. Івана Франка.

Зі словами шани Івану Франку до присутніх звернулися Міністр культури України Є. Нищук та доктор філологічних наук, професор, академік НАН України, завідувач відділу української літератури ХХ ст., директор Інституту літератури М. Г. Жулинський. Франкове поетичне слово прозвучало зі сцени театру у виконанні акторів А. Паламаренка та Л. Кадирової, учнів спеціалізованої школи ім. І. Франка № 92. Музичні твори, в основі яких поезія І. Франка, виконав Національний заслужений академічний український народний хор України ім. Г. Верьовки та академічний хор «Хрещатик».

В історії кожного народу є імена, які крізь роки і століття світять людству своїм вічним невгасаючим світлом, а їхнє слово, мов золоте жниво, колоситься на безмежнім лану української історії та культури. Таким є Іван Франко.