Екскурсія бібліотекою

14 лютого до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» вперше завітали читачі-учні 3-го класу альтернативної школи «Школа Радості» м. Києва. Запропонована екскурсія у формі вікторини-інформини познайомила читачів-дітей з правилами користування бібліотекою, книжковим фондом відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів, та рекомендаціями по організації власної домашньої бібліотеки. З ентузіазмом діти відгукнулися на запропоновану ерудит-гру «Відгадай загадку», зацікавлено взяли участь у літературних мандрівках «Відкриваємо нові імена» та з захопленням гортали сторінки книг серії «Шукач». Також, під час екскурсіі бібліотекою, читачі завітали до відділу естетичного виховання, де дізналися, яка література зберігається у відділі, пригадали види мистецтв та ознайомилися з книжково-предметною виставкою-інсталяцією «Масляну святкували, люту зиму проводжали», присвячена циклу заходів до святкування Масляної. Зацікавили читачів-учнів і книжечки для самих маленьких, а книги, подаровані КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» видавництвом «Грані-Т», - читачі вголос читали по черзі («Голосні читання»).

Маленьким читачам також презентували і розповіли про роботу Лялькового театру «Сонечко», який діє в бібліотеці вже понад 30 років.

Кожен читайлик знайшов для себе щось цікаве.