100-річчю Української революції присвячується!

29 січня вся українська спільнота відзначає 100-річчя трагічної і, в той же час, героїчної події - бою під Крутами.

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" запросила на світлини пам'яті читачів-учнів 7-го класу школи-гімназії №136 м. Києва.

Знакові події 1918 року: проголошення незалежної Української Народної республіки; героїчний виступ, налаштованої патріотично молоді, проти ультиматуму більшовицької Росії та її загарбницьких військ під Крутами. Ці події перегукуються з  трагічними подіями сьогодення. Про це ішла мова на заході.

Проникливий діалог, пізнавальний відеоряд, вірші, обмін думками по закінченню заходу говорить про щирий інтерес сучасної молоді до історії своєї Батьківщини.