Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Актуально

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 14 березня 2018 р. завітали читачі-учні 4-А кл. ЗОШ № 128 м. Києва, щоб позмагатися в літературній вікторині «І знову линуть до нас думи Кобзаря».

Детальніше...

Шановні колеги, гарні жінки українських бібліотек! 

Прийміть сердечні вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня!

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вітає з ювілеєм завідуючу бібліотекою для дорослих м. Кагарлик Малєєву Нелю Гаврилівну!

Детальніше...

Професійна зустріч бібліотекарів, які навчаються.

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі естетичного виховання оформлено куточок пам’яті до  Дня Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

14 лютого до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» вперше завітали читачі-учні 3-го класу альтернативної школи «Школа Радості» м. Києва.

Детальніше...

В усі роки існування КЗ КОР " Київська обласна біблібібліотека для дітей" доречним поповненням її фондів були, подаровані користувачами з своїх власних бібліотек, книги як уже читані, так і зовсім нові. Акція до Міжнародного дня дарування книг підтверджує, що традиції меценатства живуть і дотепер.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»  вкотре вже зустрічала читачів-учнів 1-В класу школи № 330 «Русанівка» м. Києва, які нещодавно стали читачами бібліотеки.

Детальніше...

29 січня вся українська спільнота відзначає 100-річчя трагічної і, в той же час, героїчної події - бою під Крутами.

Детальніше...

"Соборність - духовне гасло до єднання"

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 19 січня 2018 року для читачів-учнів 6-Б класу гімназії №136 м. Києва проведено багатопланову документально-літературно-дискусійну годину «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», присвячену Дню Соборності України.

Детальніше...

Гарний книжковий подарунок отримали читачі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» від письменниці з Дніпра Наталії Дев`ятко.

Детальніше...

Відзначаємо 100-річчя Української Народної Революції!

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» в переддень завершення зимових канікул  та початку навчального процесу ще більше активізувались зимові читання.

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»  тривають читання під час зимових канікул.

Детальніше...