«Сила нації в єдності»

На відзначення 102-ої річниці Соборності України в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів оформлено книжкову викладку літератури «Сила нації в єдності» та підготовлено історичну відео розповідь «День Соборності України».

22 січня 1919 року в Києві на Софіївському майдані сталася визначна подія в історії народу України - урочисте проголошення Акту Злуки. В єдину українську соборну державу об'єдналися Українська Народна республіка і Західно-Українська народна республіка. Цей день в історії нашої держави став Днем Соборності України.

Щиро запрошуємо до перегляду літератури та відео матеріалів як в бібліотеку, так і на сайт та сторінку у Фейсбук.