«Плете мереживо зима»

4 січня 2021 р. у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», в рамках циклу новорічно-різдвяних заходів «Новий рік, новий час несуть радість до нас», розпочався новорічно-різдвяний марафон «Плете мереживо зима».

Для читачів-учнів 4 класу навчально виховного комплексу №141 «ОРТ» Дніпровського р-ну м. Києва була проведена онлайн творча майстерня «БібліоHandMade», під час якої діти робили паперові пухнасті сніжинки та малювали зимові візерунки незвичним способом.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує читачів бібліотеки, читачів бібліотек Київської області та всіх охочих приєднуватися до майстер-класів, що проводить бібліотека за попереднім записом (Viber, Telegram +380667678918).