«Збережи пам’ять! Збережи правду!»

25 листопада 2020 року, напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, У КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбулося відкриття інсталяційного майданчику, присвяченого 87-роковинам геноциду українців «Збережи пам’ять! Збережи правду!», під час якого було вшановано пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років Хвилиною мовчання і презентовано просвітницький відеофільм «Пам’яті жертв Голодомору», книжкова виставка та інформаційний стенд «Розкрита книга» по книзі «Національна книга пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні. Київська область» (Біла Церква: Буква, 2008 р.).

День пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний пам’ятний день в Україні

З цією трагічною сторінкою в історії українців можна ознайомитися у холі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» упродовж 25-27, 30   листопада 2020 року.

#ЗапалиСвічкуПамяті