КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" до Всеукраїнського дня бібліотек отримала від Київської обласної ради Подяку колективу та у подарунок чудову книгу Лідії Орел та Людмили Стогноти "Народне мистецтво України на межі тисячоліть".

Подяки колективам і таку ж цінну, ілюстровану книгу найближчим часом отримають від Київської обласної ради 65 бібліотек Київської області.

Бібліотечна Київщина щиро вдячна Київській обласній раді за високу оцінку роботи бібліотек, цінний подарунок і турботу.

Працівники бібліотек і читачі сподіваються, що Київська обласна рада і надалі буде стояти на захисті бібліотек, буде їх підтримувати і сприяти культурному розвитку місцевих громад Київської області.