Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

«Видання бібліотек Київщини за 2019 рік: список методико-бібліографічних матеріалів»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. Зніщенко) - як обласний науково-методичний, координаційний, консультативний центр з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дорослого і дитячого населення Київської області, - систематично під час прийому річних звітів, разом з низкою планово-звітних документів, отримує від районних, міських ЦБС та окремих бібліотек Київської області методико-бібліографічні посібники різних форм, тем і спрямувань, які ними видаються.

Ці посібники щорічно поповнюють документну базу науково-методичного відділу КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».

За підсумками 2019 року бібліотекою укладено бібліографічний посібник «Видання бібліотек Київщини за 2019 рік: список методико-бібліографічних матеріалів», в який вміщено видання, що надійшли до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» від бібліотек Київської області.

Даний посібник знайомить з методико-бібліографічною діяльністю кожної ЦБС та окремої бібліотеки Київської області за минулий рік і буде корисним всім зацікавленим. З посібником завжди можна ознайомитися на нашому сайті за рубрикою «Видання бібліотеки» (2020 р.).

Перегляд