Видача літератури за Державною програмою безоплатного поповнення бібліотечних фондів 2019 р.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. Зніщенко) продовжує своєчасну підготовку та видачу літератури за Державною програмою безоплатного поповнення бібліотечних фондів 2019 р. районним, міським централізованим бібліотечним системам та базовим бібліотекам ОТГ Київської області. Під час отримання літератури бібліотечним спеціалістам області надаються консультації щодо організації роботи під час карантину та актуальних питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення.

На фото: літературу отримують Богуславська, Таращанська, Баришівська РЦБС та базова бібліотека Миронівської ОТГ.