День малювання на асфальті

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у День малювання на асфальті, який  відзначається 16 липня 2020 року, пропонує своїм читачам долучитися до цього дійства та проявити свою творчість і політ фантазії.

Малювання на асфальті — популярний вид мистецтва.

У це свято майстри і всі бажаючі виходять на вулиці, майдани міст і малюють кольоровою крейдою або фарбами. Влаштовуються конкурси малюнків. У ролі журі виступають звичайні перехожі.

У цей день дозволяється малювати все, що забажається. Це свято також дає можливість «стерти» негаразди, смуток та печаль, перепрограмувати себе на Радість

600 років тому своїми «мадоннарі» —  художниками, які писали картини на міських мостових і площах, славилася Італія. Поширеним зображенням була Мадонна. Звідси і пішло прізвисько майстрів. Людям подобалося спостерігати за процесом. Художники непогано на цьому заробляли і створювали собі популярність, отримували замовлення на портрети.

Спробуй і ти вразити своїм малюнком на асфальті!