Онлайн-вечірка у Zoom до Міжнародного дня сім'ї для читачів від КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", в особі завідувача відділом обслуговування дошкільників та читачів-учнів 1-4 класів, головного спеціаліста по зв'язкам з громадськістю - Галети Олени, до Міжнародного дня сім'ї, 15 травня, влаштувала для своїх маленьких читачів онлайн-вечірку у Zoom, бо ж карантин - не привід повністю відмовитися від соціалізації. І під час карантину можна знайти можливість зібрати друзів. Учасники онлайн-вечірки грали, робили закладинки для своїх улюблених книжок, навіть вчилися самостійно готувати смачні мафіни, які потім куштували, слухаючи оповідання з Жахливої книжки про Чорні тюльпани від самої авторки - дитячої письменниці Мії Марченко та розповідали про жахливі історії зі свого життя. Було дуже весело!