Шановні бібліотекари Київщини, КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує Вас прийняти участь у вебінарах для бібліотек міських, районних, сільських ОТГ.

Шановні бібліотекарі Київщини, КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує Вас прийняти участь у вебінарах для бібліотек міських, районних, сільських ОТГ

ГО «Молодіжна Альтернатива» (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (097) 280 8488), в рамках проекту «Інформаційна підтирка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва» зарошує бібліотеки для дітей та юнацтва України на вебінари «Публічні заходи в бібліотеках на європейську тематику».

На вебінарах, ми будемо ділитися інформацією  про те:

O як ми проводили інтерактивні - вікторини, квести; інтелектуальні - брейн ринги, Що?Де?Коли?; живі історії та тренінги на європейську тематику;

O поділимося сценаріями цих заходів;

O проведемо тренінг з soft skills «Як створювати зрозумілі та красиві презентації»;

O навчимо створювати і проводити власні вікторини для бібліотек через використання можливостей порталу euroquiz.org.ua.

Не пропустіть:

• 28 квітня 2020 року о 11:00
  • 29 квітня 2020 року о 11:00
  • 30 квітня 2020 року о 11:00

Спікери: Людмила Кудіна, Ірина Диба, Артем Мосійчук

Вебінари будуть проходити на ютуб каналі а в zoom. Після реєстрації ви отримаєте коди доступу до цих програм. Чекаємо на Вашу реєстрацію тут: