Методичний день

10 березня 2020 року в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. Зніщенко), в рамках співпраці з Київським університетом ім. Б. Грінченка, для слухачів курсів профудосконалення (групи: вчителі молодших класів, вихователі групп подовженого дня, шкільні бібліотекарі, вихователі дошкільних закладів) Інституту післядипломної педагогічної освіти зазначеного університету (куратор: доцент кафедри освітнього лідерства, канд. пед. наук Оксана Матвійчук) проведено Методичний день. Розглядалися питання впливу читання на формування позитивної, розвинутої особистості в дитячому віці, ролі бібліотек, дошкільних, освітніх закладів та їх співпраці в цьому процесі.

Учасникам Методичного дня було представлено навчальний посібник для вищих гуманітарних закладів кандидата історичних наук, заслуженного працівника культури України, віце-президента ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей» Миколи Зніщенка «Педагогічні аспекти в бібліотечній діяльності Д. Ю. Доброї» (К., 1999.-139с.).

Методичний день пройшов плідно і конструктивно.