«Я жива, я буду вічно жити!»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» розпочала цикл заходів по відзначенню 149-річчя від дня народження генія української літератури, що входить в тріаду Шевченко-Франко-Українка, - Лесі Українки.

13 лютого 2020 року для читачів-учнів 4-В класу середньої школи № 128 Дніпровського району м. Києва була проведена літературно-музична вітальня «Я жива, я буду вічно жити!» . Під час заходу читачі дізналися багато маловідомих фактів з життя письменниці, переглянули мультфільм за твором «Біда навчить», дізналися про екранізовані твори і твори, за якими створені театральні вистави та переглянули тематичну викладку літератури. Також, читачам-учням був продемонстрований фільм з біографії Л. Українки по закінченні якого, була проведена вікторина. За результатами вікторини, переможці отримають 11 балів в журнал.

Захід пройшов цікаво, мотивовано та пізнавально!