«Гармонія поколінь»

10 лютого 2020 року спеціалісти КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. Зніщенко) відвідали концерт «Гармонія поколінь», присвячений 60-річному ювілею, який в цей день відзначав хормейстер, режисер, соліст-вокаліст, Голова Київської обласної організації національної Всеукраїнської музичної спілки, секретар Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Заслужений діяч мистецтв України (1999), доктор філософії, професор, ректор комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради «Академія мистецтв імені Павла Чубинського», Василь Григорович РОМАНЧИШИН.

Дирекція та колектив КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» щиро вітають п. Романчишина з ювілеєм та бажають міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!