Вшанування пам'яті юних Героїв битви під Крутами

30 січня 2020 р. КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. Зніщенко) з читачами-учнями 2-А класу (класний керівний: Сайко Т. Ю.) ЗОШ № 128 Дніпровського району м. Києва присвятили меморіальний захід героїзму молодих українців, які вже довгі роки служать прикладом для багатьох поколінь та вшанували пам'ять юних Героїв битви під Крутами, що понад сторіччя тому зробили неможливе — на чотири доби зупинили більшовицьку армію, яка сунула на Київ, щоб задушити молоду Українську державу. Крути — одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії української визвольної боротьби 1917-1921 років. Молоді українські хлопці віддали своє життя за свободу, гідність та Незалежність своєї держави. Їх подвиг вічно буде жити в пам’яті народу України. Живе спілкування, розповідь про героїв, демонстрація відеоматеріалів та огляд-перегляд відповідної літератури запорука цієї вічної пам’яті в прийдешніх поколіннях.

Аналогічні заходи відбуваються в усіх бібліотеках Київської області.

Слава Україні! Героям слава!