Живий ланцюг Соборності

В день соборності та злуки,

З заходу на схід.

Всі візьмемося за руки

Бо один ми рід.

22 січня 2020 р. в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»  читачі-учні 4-Б (класний керівник: Тітаренко І. Д.) і 4-В (класний керівник: Набільська О. Б.СШ № 137  та 3-Б (класний керівник: Коваль Г. О.) і 6-Б (класний керівник: Вохмяніна Л. О.) СЗШ № 182 Дніпровського району м. Києва приєдналися до щорічної акції, яка присвячена Дню Соборності України та річниці з дня проголошення Незалежності України, створивши живий ланцюг Соборності. КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» щиро вітає своїх юних патріотів з великим національним святом! Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв та їхні ідеали. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну і зробімо все для того, щоб їхня велична благородна мета не перетворилася на ілюзію.

Слава Україні! Народові слава!