Прийом річних статистичних звітів і текстових звітно-планових матеріалів за 2019 рік та на 2020 рік

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. Зніщенко), як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, продовжує прийом річних статистичних звітів і текстових звітно-планових матеріалів за 2019 рік та на 2020 рік від районних, міських централізованих бібліотечних систем, окремих міських бібліотек, від районних, міських спеціалізованих бібліотек для дітей, від базових (публічних) бібліотек ОТГ Київської області.

На фото: спеціалісти КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» приймають звіти від керівників та спеціалістів Бородянської, Обухівської ЦБС ОТГ та Таращанської РЦБС Київської області.