Гостинно запрошуємо всіх читачів-дітей та їх батьків

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор:  М. Знищенко) радо вітає своїх читачів в новому році.

Швидко плинуть новорічні свята біля яскравої красуні-ялинки, але відчуття щастя й затишку справжні книголюби знаходять у приємному здивуванні від зустрічі з книгою. В цьому їм допомагають, зазвичай, оновлені фонди нашої бібліотеки.

На абонементі відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів під час зимових канікул  помітно активізувались відвідування. Читачі обирають  на поличках цікаві та улюблені книжки за інтересами та власними бажаннями.

Привертають увагу найбільш вибагливих читачів не тільки детективи чи фентезі, а також книги про історію України,  видання з цікавої серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей», різноманітна пізнавальна література тощо, яка є в достатній кількості в бібліотеці.

Гостинно запрошуємо всіх  читачів-дітей та їх батьків - відвідати нашу бібліотеку та оновити свої враження від зустрічі з чарівним світом книжок.