"Мустафа Джемілєв . Незламний."

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор: М. П. Зніщенко) продовжує цикл заходів "Кримська світлиця", що проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК) та пропонує до уваги наших юних і дорослих читачів, відвідувачів сайту бібліотеки - прем`єру однієї книги  Мусаєва С., Алієва А.  "Мустафа Джемілєв . Незламний."

Книжка побудована як діалог із Джемілєвим, образно малює портрет сучасного національного лідера, готового вийти за межі власного комфорту, щоб боротись за свободу та права свого народу. Читачам бібліотеки було надзвичайно цікава розповідь про непересічну особистість, людину, яка  є активним учасником історичних процесів в Україні та світі, яка не зраджує своїм принципам та переконанням.

Більш детально ознайомитись з книгою можна , завітавши до бібліотеки та її сайт.