"Видання бібліотеки" (2019 р.).

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), – як обласним науково-методичним, координаційно-консультативним, інформаційним центром з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготовлено та пропонується до  Вашої уваги щорічний випуск бібліографічного покажчика «Література про Київщину» за 2018  рік. В покажчику представлено перелік статей з загальноукраїнських, регіональних, місцевих періодичних видань, які висвітлюють економічне, суспільно-політичне, громадське, літературне та культурно-мистецьке життя області, історичні та наукові розвідки та дослідження, твори художньої літератури та письменників Київщини. З посібником завжди можна ознайомитися на нашому сайті за рубрикою "Видання бібліотеки" (2019 р.).(переглянути)