Отримано книги від видавництв:Національне видавництво дитячої літератури «Веселка», Видавництво ТзВО ЛА «Піраміда»...

До КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М.П.Зніщенко), продовжує надходити література за ДП «Поповнення бібліотечних фондів», що реалізується у 2019 році. Вже отримано книги від видавництв: Національне видавництво дитячої літератури «Веселка» (211 прим.), Видавництво ТзВО ЛА «Піраміда» (104 прим.), ТзВО «Видавництво «ЛАУРУС» (53 прим.), ТзОВ "Видавнича група "КМ-БУКС" (52 прим.), ТзВО «Видавництво «САМІТ-КНИГА» (53 прим.).

На фото: Працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» отримують літературу за Державною програмою 2019 року для бібліотек Київської області.