«Поетичний Крим»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) продовжує цикл заходів «Кримська світлиця», що проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК), і пропонує до уваги читачів та відвідувачам нашого сайту книжкову викладку «Поетичний Крим».

На викладці представлені збірки творів українських класиків, які або мешкали в Криму, або приїжджали туди на відпочинок, яким Крим додавав творчої наснаги. Плідно працювали там Євген Плужник, Микола Бажан, Леонід Вишеславський, Максим Рильський, Павло Тичина та інші.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати бібліотеку та ознайомитись з книгами, представленими на викладці.