Отримано книги від видавництв: ТзВО «Видавнича група КМ-БУКС», ДП «Державне спеціалізоване видавництво «Мистецтво» ...

До КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М.П.Зніщенко), продовжує надходити література за ДП «Поповнення бібліотечних фондів», що реалізується у 2019 році. Вже отримано книги від видавництв: ТзВО «Видавнича група КМ-БУКС» (832 прим.), ДП «Державне спеціалізоване видавництво «Мистецтво» (368 прим.), Громадська організація Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору” (53 прим.), ТОВ «Видавниче підприємство «Ярославів Вал» (21 прим.), ТОВ «Довженко Букс» (156 прим.), ТзВО «Видавництво «Фоліо» (471 прим.), ТВО «Фоліо» (52 прим.), ТВО «Бібколектор» (52 прим.).

На фото: Працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» отримують літературу за Державною програмою 2019 року для бібліотек Київської області.