Видача 2-ї партії літератури Броварська, Білоцерківська та Ірпінська МЦБС, Березанська ...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) продовжує видачу 2-ї партії літератури за Державною програмою (2018 р.) безоплатного поповнення бібліотечних фондів районним, міським централізованим бібліотечним системам та ЦБС, публічним бібліотекам (з філіями) ОТГ Київської області.

Разом з цим, здійснюється видача «Євробуків» для районних/міських бібліотек для дітей, які не отримали їх з першою партією зазначеної літератури («Євробуки» надійшли набагато пізніше від початку видачі 1-ї партії літератури).

На фото: КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» під час видачі 2-ї партії літератури Броварська, Білоцерківська та Ірпінська МЦБС, Березанська та Бучанська ОТГ, Сквирська, Миронівська, Рокитнянська, Володарська та Вишгородська РЦБС, Броварська ЦБС Київської області.