«Споконвічна рідна земля - Незалежна держава моя»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), в рамках циклу заходів, присвячених 28-й річниці Незалежності України «Споконвічна рідна земля - Незалежна держава моя», відділом естетичного виховання організовано тематичний перегляд літератури.

Представлені книги висвітлюють звичаї та обряди українського народу, які здавна були збережені і передавалися від покоління до покоління; біографії видатних діячів української історії, її найважливіші події і явища, що сприяли становленню України, як Незалежної держави.

Знайомлячись з літературою, можна дізнатися про такі символи України, як калину, маковий вінок, синьо-жовті кольори державного прапора, тризуб (герб України).

Перегляд представленої літератури захоплює не тільки змістом, а й дизайном книг, їх яскравими ілюстраціями та презентабельним видавничим оформленням.

Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки на перегляд літератури, присвячений Дню незалежності України.