Європейські стандарти в бібліотеках Європи

Шановні колеги, отримайте задоволення від побаченого і почутого у цих репортажах про Європейські стандарти в бібліотеках Європи  і вимагайте подібних якісних критерії в роботі бібліотек України від Міністерства фінансів, Міністерства культури, Кабінету міністрів України.

1.Штутгардська бібліотека: сучасні технології та любов до читача.

2.Публічна бібліотека в Парижі: відеоігри кінозали, автомати…

3.Заходь, бери, читай: як працюють фінські бібліотеки.

4.Найцікавіші бібліотеки Польщі.

5. 25 найкрасивіших бібліотек США

Ознайомившись з бібліотеками Європи, прошу Вас не уподібнюватися на пропозицію Міністерства культури, а саме:

- розробляти і надавати якусь нісенітницю, коли бібліотечна Європа не переймається тією дурнею, що пропонує Міністерство культури в запропонованій нею концепції розвитку бібліотек в Україні до 2025 року;

- запропонована стратегія, план заходів і концепція, що виставлена на сайті Міністерства культури - це дорога в нікуди. Навіщо України таке Міністерство культури? Це гальмо!

В радянські часи було «Армянське радіо». Радянський народ задав через нього питання:

-Навіщо Чехії Міністерство морського розвитку? Моря у вас немає.

Чехи подумали і відповіли:

-А навіщо СРСР Міністерство культури? Культури, як такої, у вас немає.

Питання без відповіді. Щось подібне «армянському радіо» відбувається в бібліотечній Україні.

З повагою                                                                                                        М. П.  Зніщенко

генеральний директор

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»